Майстер-клас

Дерево потребує уваги та догляду, а саме  — кваліфікованої обрізки та захисту від шкідників та хвороб.

Обрізка – важливий етап розвитку будь-якого дерева. За допомогою обрізки видаляють сухі та зайві гілки, посилюють ріст, а також правильно та своєчасно сформована крона вашого дерева стане запорукою високих та якісних врожаїв.

В компанії ГрінМарт працюють спеціалісти високого рівня, які добре знають, що потрібно для досягнення успіхів у вирощуванні плодових дерев та кущів.

Ми пропонуємо вам наступні послуги:

  • — формування крони молодих дерев;
  • — регулярна обрізка;
  • — обрізка старих дерев (омолоджуюча обрізка);
  • — обрізка кущів.

Наші спеціалісти для обрізки використовують професійні інструменти, які дозволяють якісно провести обрізку дерев. Добре сформована крона вашого дерева забезпечить більш вищий і якісніший урожай, підвищить стійкість дерева до хвороб та шкідників, а також покращить естетичний вигляд вашого саду.

Щоб визначити найефективніший шлях досягнення цілей обрізки, потрібно знати основні закономірності росту дерева, без чого неможливо передбачити реакцію дерева на здійснену обрізку. Слід пам’ятати що різні породи дерев а також їх сорти по різному реагують на обрізку.

Мал. 1. Видалення конкурента:

обрезка деревьев фото

 

Мал. 2. Переведення гілки на слабшу для послаблення та направлення росту в потрібному напрямку:

обрезка деревьев фото

 

Мал. 3. Видалення вертикально ростучого пагона (жировика):

обрезка деревьев3

 

Мал. 4. Дерево, сформоване за типом крони «струнке веретено»:

обрезка деревьев4

 

Мал. 5. Дерево яблуні, на якому проведена омолоджуюча обрізка:

обрезка деревьев5

 

Мал. 6. Дерево яблуні після омолодження, яке потребує формування нових плодоносних гілок:

обрезка деревьев6

 

Різні види обрізки здійснюють у відповідності сезонам та заданим результатам. Важливим заходом для забезпечення активного росту дерев є зимово-весняна обрізка. Така обрізка допоможе сформувати молоді дерева, надати доглянутий вигляд старим деревам, та разом із іншими агрозаходами підвищити якість та кількість врожаю.

За результатами огляду наш спаціаліст визначає, яка і для чого потрібна обрізка кожному конкретному дереву. Що потрібно: сформувати більшу кількість обростаючої деревини, або навпаки обмежити її розміри та освітлити крону. А можливо ріст дерева на скільки ослабився що потрібно провести омолоджуючу обрізку. Ні в якому разі не можна всі дерева обрізати під один «шаблон», так як кожне дерево як і люди різні і кожне потребує індивідуального підходу.

Команда ГрінМарт (с), лютий 2012 р