глива звичайна

Мал. 1. Глива звичайна

ГрінМарт пропонує вирощування грибів за екстенсивною технологією (на пеньках) таких грибів як глива (вєшенка), опеньки (літній та зимовий) із українських та голандських посівних матеріалів.

openkilito.jpg (350×263)

Мал.2.Опеньок літній

Історія

Вперше вирощуванням грибів зайнялися в давньому Китаї. Там вирощувалишиїтаке та гливу (вєшенку) на деревині каштана. Такі делікатеси на той час були доступні лише імператорам, звідси і пішла друга назва шиїтаке імператорський гриб. З тих часів відбулося багато змін, гриби почали вирощувати інтенсивним способом і тепер ми можемо ласувати свіжими гриба щодня.

За поживною цінністю гриби є низькокалорійним продуктом, при цьому вони містять велику кількість білків, вітамінів, амінокислот та біологічно активних речовин. В гливі міститься більше білків ніж в еквівалентній кількості молока або м’яса.

Їстівні гриби — вирощуємо самі!

Проблемою грибівництва є те, що часто споживачі віддають перевагу грибам, які були зібрані в лісі. Ризиком при вживанні таких грибів є те, що можна отруїтися навіть їстівними грибами. Справа в тому, що гриби мають здатність накопичувати радіунукліди, хімічні сполуки та важкі метали з грунту та навколишнього середовища. Гриби можуть накопичувати в 200 разів більше шкідливих речовин ніж є в грунті. В розвинутих країнах, таких як Голандія, Франція, Італія та ін. їстівними вважаються лише ті гриби, які які були вирощені в штучних умовах.

Виходячи з усього вищесказаного, ми пропогуємо Вам самостійно вирощувати гриби у вашому саді. Для цього підійдуть місця, не придатні для росту квітучіх або інших декоративних рослин, затінені ділянки саду, куди ніколи не поступає пряме сонячне світло. За такою «грибною плантацією» майже не потрібно доглядати, єдиним доглядом є регулярні поливи. Маючи таку діляку, Ви зможете отримувати свіжі гриби, вирощені своїми руками, і бути впевнені, що ця продукція не містить ніяких шкідливих речовин.

 

Мал. 4. Пеньки, готові для продажу

veshenki

 

Команда ГрінМарт (с)

Ми постійно підвищуємо кваліфікацію!

Свіженький додаток! 26.08.2012 — фотографії на тему вирощування грибів з міжнародної  виставки «Флоріада-2012», м.Венло, Нідерланди:

 й     к
у      ц