Хвойні дерева і чагарники
Хвойні дерева і чагарники
Якщо ви хочете знайти безпрограшний варіант для озеленення прибудинкової території чи майданчика біля офісу, зони відпочинку або тераси, зверніть увагу на хвойні саджанці в садовому центрі ГрінМарт. Завдяки наявності багаторічного досвіду в сфері ландшафтного дизайну, ми підібрали кращі з точки зору естетики і витривалості рослини. Розкажіть нам про свою ідею озеленення, щоб ми могли дати вам корисну пораду стосовно підбору хвойних рослин
Які цікаві хвойники пропонуються в садовому центрі ГрінМарт?
Хвойні рослини - це як вічнозелені сосни і ялини, так і маловідомі модрини, тсуга і кипарисовик. У розпліднику нашого садового центру можна побачити хвойники, які дивують своїм незвичайним лускатим листям, формою крони або шишками.
Якщо ви звикли асоціювати хвойні культури з зеленим кольором, то здивування викликає також різноманіття кольорів і відтінків хвої. Це і жовто-салатове, і сизо-блакитне, і золотисто-оранжеве забарвлення. Більш того, деякі дерева і чагарники змінюють колір хвої в залежності від сезону.
Крім природної краси, саджанці хвойних рослин заслуговують на увагу як живий матеріал для формування затишних живоплотів і рослинних скульптур - топіарного мистецтва. Наприклад, для цієї мети можна використовувати ялину колючу, ялину звичайну, ялівець звичайний, тую західну.
Що враховувати, щоб купити хвойні вдало?
Фахівці компанії ГрінМарт рекомендують підбирати хвойні культури за такими параметрами:
Розмір:
Висота, діаметр крони.
Річний приріст:
Можна виділити рослини з помірними темпами зростання, швидкорослі та ті що ростуть повільно.
Форма крони:
Конічна, колоновидна, куляста, «плакуча», розлога; окремо слід виділити почвопокривні чагарники;
Хвоя:
Голкоподібна або луската, яка зберігає забарвлення взимку або змінює колір залежно від сезону;
Шишки:
Варто враховувати час цвітіння і зовнішній вигляд плодів (шишок);
Умови посадки і вирощування:
Грунтова суміш, підживлення, полив, розпушування, мульчування, обрізка, шкідники, хвороби.
Витривалість:
Морозостійкість, тіньовитривалість, засухостійкість, стійкість до міських умов.
Підготовка до зими:
Потреба в укритті, зв'язуванні крони на зиму.
Використання в дизайні:
Для одиночної посадки або для контейнера, для живоплоту і так далі.
Вся основна інформація про кожну рослину з нашого каталогу міститься в описі до нього. Якщо цієї інформації недостатньо, ви завжди можете звернутися за уточненнями до наших фахівців.
Коли ви вже точно знаєте, які вам потрібні хвойні, купити їх ви зможете усього за кілька кліків. В описах до рослин вказується розмір саджанця і спосіб упаковки кореневої системи (наприклад - контейнер або земляний кому).
Що зробити, щоб саджанці хвойних прижилися?
Серед головних переваг хвойних культур - невибагливість. При мінімумі зусиль по догляду можна досягти відмінного результату: рослина буде радувати око цілий рік.
Більшість хвойних добре себе почувають на сонячних, не надто затінених ділянках. Хвойні саджанці не повинні потрапити в місце, де застоюється вода. У місцях підвищеної вологості обов'язково слід подбати про дренажі. Для цієї мети підійде бита цегла або щебінь великої фракції, перемішаний з піском. Іноді додатково слід облаштувати водовідведення.
Перед посадкою варто почитати про індивідуальні особливості рослини, кліматичну зону, з якої ця рослина походить. Догляд за хвойними - це скоріше задоволення, ніж навантаження. Все у вас вийде!